• AVW '66 VR1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Versluis, TonyTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 apr. 12:45AZSV VR2 - AVW '66 VR1Sportpark Villekamp
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDSPT
    1AZSV VR213102141142732
    2v.v. Dieren VR11181241192225
    3De Treffers VR1137243326723
    4SVHA VR11262430201020
    5FC Zutphen VR1116142016419
    6Zelos VR1135353123818
    7SKV VR1136071825-718
    8Bennekom VR1124082630-412
    9DTS '35 Ede VR3133282745-1811
    10AVW '66 VR11301121564-491
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abbink, LoisTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Beek, LauraTeamspeler
    Beijkirch, MichelleTeamspeler
    Berg, Arbaina van denTeamspeler
    Berg, Sanne van denTeamspeler
    Elfring, IrisTeamspeler
    Ergül, DeryaTeamspeler
    Huisman, KimTeamspeler
    Jong, Mylica deTeamspeler
    Klarenbeek, NieneTeamspeler
    Liet, NikitaTeamspeler
    Looijengoed, Romy vanTeamspeler
    Neelis, SimoneTeamspeler
    Weijn, JoëllaTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    AZSV VR2

    VS

    AVW '66 VR1

    18 april 202012:45 uur
    Sportpark Villekamp 6.veld 6

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    AVW '66 VR1

    212 Vrouwen Zaterdag (A-cat)

    1,15

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,92

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,08

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd