• AVW’66 VERWELKOMT NIEUWE SPONSOR FINANCIERINGSGILDE!

    AVW’66 VERWELKOMT NIEUWE SPONSOR FINANCIERINGSGILDE!
    Financieringsgilde biedt pasklare oplossingen.
    MKB-ondernemers die niet langer in de kou willen staan en een financiering op maat zoeken, zijn bij het Financieringsgilde Arnhem aan het goede adres.
    Eigenaren Tjalle Bomers en Arnaud Satter zijn professionals in het vinden van pasklare oplossingen voor financieringsproblemen bij MKB-ondernemers.
    Met Financieringsgilde zorgen ze ervoor dat ondernemers gewoon business kunnen doen en niet continu met banken moeten overleggen over de mogelijkheden en ónmogelijkheden van de gewenste investeringen.
    Tjalle Bomers: “Ondernemers willen werken en omzet draaien. Die moeten niet constant met financiële vraagstukken worden geconfronteerd. Met het Financieringsgilde lossen we dat op. We halen die last van hun schouders.”
    Arnaud Satter en Tjalle Bomers weten dat er veel meer mogelijk is dan alleen een lening bij de bank. “Wat voor een ondernemer de beste financiering is, hangt van veel factoren af. Dan hoef je niet altijd bij de bank te zijn. Wij bewandelen altijd de juiste weg om een oplossing te vinden.”
    Kijk op www.financieringsgilde.nl/arnhem voor meer informatie of neem direct contact op met:
    Tjalle Bomers 06-52854506 / tbomers@financieringsgilde.nl
    Arnaud Satter 06-11080201 / asatter@financieringsgilde.nl