• JO19-1

  • AVW '66 JO19-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Demir, SinanTechnische stafTrainer
    Derksen, P.Overige stafTeammanager
    Roelofsen, PeterTechnische staf
    Ruyter, Anja deOverige stafTeammanager
    Westerink, PeterOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 14:30ST: SVO '68/VVLK JO19-1d - AVW '66 JO19-1Sportpark De Kempkes
    5 feb. 14:30Leones JO19-1 - AVW '66 JO19-1Sportpark Het Zijvond
    12 feb. 14:30AVW '66 JO19-1 - SCE JO19-1Sportpark Hamerden
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden AVW '66 JO19-1 (0227 Onder 19 (voorjaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1JO19-10000000
    2Beuningse Boys JO19-10000000
    3Blauw Geel '55 JO19-10000000
    4Brakkenstein JO19-10000000
    5Juliana '31 JO19-20000000
    6Leones JO19-10000000
    7SC Millingen JO19-10000000
    8ONA '53 JO19-10000000
    9RKHVV JO19-10000000
    10SCE JO19-10000000
    11SML JO19-20000000
    12ST: SVO '68/VVLK JO19-1d0000000
    13Sc Westervoort JO19-10000000
    14WVW JO19-10000000

    Poulestanden AVW '66 JO19-1 (0225 Onder 19 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1JO19-111911361928
    2VIOD JO19-111902461727
    3ST: Gendringen/SVGG JO19-113805432324
    4DCS JO19-110712271622
    5Varsseveld JO19-111713282222
    6Pax JO19-110523222117
    7ZZC'20 JO19-112507243015
    8FC Bergh JO19-19414162313
    9Grol JO19-213346182713
    10SML JO19-29405282612
    11Angerlo Vooruit JO19-111407273612
    12Sc Westervoort JO19-11130822339
    13HC '03 JO19-11130816339
    14SC Rheden JO19-110001011380

    Poulestanden AVW '66 JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1JO19-132101327
    2SC Rheden JO19-132101357
    3Angeren JO19-131026163
    4GVA JO19-130033120

    Poulestanden AVW '66 JO19-1 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SP Lochem JO19-11100803
    2Witkampers JO19-11100803
    3KCVO JO19-11100713
    4JO19-11100603
    5Juliana '31 JO19-21100603
    6Leones JO19-11100503
    7Hatto Heim JO19-11100843
    8EFC '58 JO19-11100513
    9Warnsveldse Boys JO19-11100403
    10Elistha JO19-11100853
    11RSC JO19-11100413
    12Swift '64 JO19-11100533
    13VMC JO19-11100423
    14Sportclub Deventer JO19-11100313
    15ONA '53 JO19-11100313
    16Pax JO19-11100313
    17UD W. JO19-11100203
    18Markelo JO19-11100433
    19SC Klarenbeek JO19-11100323
    20Gramsbergen JO19-11100213
    21Grol JO19-21100213
    22SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1d1100213
    23VIOD JO19-11100213
    24WHC JO19-11100213
    25LSV JO19-11100103
    26SP Teuge JO19-11100223
    27SV Twello JO19-11001220
    28Heeten JO19-11001340
    29SML JO19-21001230
    30FC Dinxperlo JO19-11001120
    31Hardenberg '85 JO19-11001120
    32Lemelerveld JO19-11001120
    33De Treffers JO19-21001120
    34v.v. Twenthe JO19-11001120
    35Sportclub Overdinkel JO19-11001010
    36Unicum JO19-11001350
    37Oranje Nassau JO19-21001240
    38Blauw Geel '55 JO19-11001130
    39SJO JCHW JO19-11001130
    40Vorden JO19-11001130
    41Saasveldia JO19-11001020
    42SCE JO19-11001580
    43De Esch JO19-11001140
    44VSCO '61 JO19-11001480
    45Nunspeet JO19-21001150
    46Colmschate '33 JO19-11001040
    47Kesteren JO19-11001050
    48Albatross JO19-11001170
    49Brakkenstein JO19-11001060
    50RKHVV JO19-11001060
    51DEO JO19-11001080
    52Holten JO19-11001080

    Poulestanden AVW '66 JO19-1 (B3220 Onder 19 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1VIOD JO19-11100503
    2Hatto Heim JO19-11100623
    3EFC '58 JO19-11100413
    4SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1d1100413
    5RSC JO19-11100303
    6Markelo JO19-11100423
    7ONA '53 JO19-11100423
    8UD W. JO19-11100313
    9Juliana '31 JO19-21100543
    10SP Lochem JO19-11100213
    11Witkampers JO19-11100213
    12SC Klarenbeek JO19-11100333
    13WHC JO19-11100113
    14SP Teuge JO19-11001330
    15KCVO JO19-11001110
    16Leones JO19-11001450
    17Pax JO19-11001120
    18Warnsveldse Boys JO19-11001120
    19Sportclub Deventer JO19-11001240
    20Elistha JO19-11001240
    21LSV JO19-11001130
    22JO19-11001140
    23Swift '64 JO19-11001140
    24VMC JO19-11001030
    25Gramsbergen JO19-11001260
    26Grol JO19-21001050
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ali, ShewarTeamspeler
    Baars, MaartenTeamspeler
    Beek, JustinTeamspeler
    Elhamri, AdilTeamspeler
    Horst, Delano terTeamspeler
    Huisum, Jesse vanTeamspeler
    Roelofsen, SvenTeamspeler
    Senyer, BurakTeamspeler
    Vleeming, JesperTeamspeler
    Vos, MikeTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    ST: SVO '68/VVLK JO19-1d

    VS

    AVW '66 JO19-1

    29 januari 202214:30 uur
    Sportpark De Kempkes veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    AVW '66 JO19-1

    0227 Onder 19 (voorjaarsreeks)

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd